Node type permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
