Node type permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
