Node type permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: About
hr: Opis

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
