Node type permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken
