Node type permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์
