Node type permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Permissions
tr: İzinler

en: Permission
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: Edit permissions
tr: İzinleri düzenle
