Node type permissions (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: About
et: Programmist

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid
