Node type permissions (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
