Node type permissions (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: About
hi: के बारे में

en: Save permissions
hi: अनुमति सहेजें
