Node type permissions (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ku: درووستکراو

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە
