Node Weights (3.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
