Node Weights (3.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
