Node Weights (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
