Node Weights (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
