Node Weights (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Weight Selector
hu: Súlyválasztó
