Node Weights (8.x-2.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
