Node Weights (8.x-2.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
