Node Weights (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: There are no items yet.
th: ยังไม่มีรายการ
