Node Weights (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
