Node Weights (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
