Node Weights (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Save changes
is: Vista breytingar
