Node Weights (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
