Node Weights (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन
