Node Weights (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
