Node Weights (8.x-2.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
