Node Weights (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
