Node Weights (8.x-2.4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો
