Node Weights (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
