Node Weights (8.x-2.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
