Node Weights (8.x-2.4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
