Node Weights (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
