Node Weights (8.x-2.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
