Node Weights (8.x-2.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Node Weight
nl: Nodegewicht

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
