Node Weights (8.x-2.5) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
