Node Weights (8.x-2.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
