Node Weights (8.x-2.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
