Node Weights (8.x-2.6) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau
