Node Weights (8.x-2.6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde
