Node Weights (8.x-2.6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Weight for @title
id: Bobot @title
