Node Weights (8.x-2.6) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
