Node Weights (8.x-2.6) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Node Weight
ru: Вес материала

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Assign node weights
ru: Назначение веса материалам

en: Allow modification of node weights.
ru: Разрешает изменять вес материалов.

en: Weight Selector
ru: Селектор веса

en: Administer weight
ru: Управлять весами

en: Administer configuration of the weight module.
ru: Управлять конфигурацией модуля Weight
