Node Weights (8.x-2.6) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
