Node Weights (8.x-2.7) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Weight for @title
fa: وزن @title
