Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Show
gl: Amosar

en: is
gl: é

en: are
gl: son
