Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य
