Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar
