Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Show
ps: ښوول
