Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Role
sr: Улога
