Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Role name
ast: Nome del rol

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Show
ast: Amosar
