Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Access control
id: Kendali akses

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Role name
id: Nama peran

en: Role
id: Peran

en: Users
id: Pengguna

en: Show
id: Tampilkan

en: Role settings
id: pengaturan peran

en: is
id: adalah
